sobota, 6 października 2012

Bohaterowie

Heej witam na moim blogu. Pierwszy rozdział dodam może jeszcze dzisiaj albo jutro. Przedstawię wam teraz  moich bohaterów. Mam nadzieję, że się wam spodobają.


Lucy McLevis - urodzona 27 sierpnia 1994r. (18l.) 

Przjaciele mówią na nią Lu. Mieszka w L.A. Jest jedynaczką mieszka z ojcem, jej matka mieszka w Anglii. Najlepszą przyjaciółką jest o rok młodsza Vera, najlepszym przyjacielem rok starszy James a chłopakiem Troy. Trochę podła, arogancka i bezczelna. Lecz ma też swoje dobre strony. Jest zabawna, umie słuchać innych i dawać im dobre rady.  Optymistyczna realistka. Jej talentem jest malarstwo, rysuje tylko i wyłącznie ołówkiem.  Mam 3 tatuaże: na    nadgarstku ma wąsy, na karku ,,Forever Young" i między palcami ,,Smile"


James Parker - urodzony 1 lipca 1993r. (19l.)

Mieszka w L.A, wyprowadził sie ze swojej rodziny z Anglii w wieku 16 lat. Przyjaciel tylko i wyłącznie Lucy. Jest bratem Toma Parkera. Jest trochę jak Lucy. Podły, bezczelny ale zarazem miły i zabawny. Podoba jej się Lucy jednak boi się jej tego wyznać. Nienawidzi pustej(jego zdaniem) Very i Troya (nie muszę tłumaczyć dlaczego). Jest świetnym tancerzem. Ma 2 tatuaże: smoka na plecach i małymi literkami BFF na ramieniu. 


                  The Wanted

Panów chyba dobrze znacie;) I nie muszę ich przedstawiać :) Ale tak dla przypomnienia :
Od lewej: Nathan(19l.), Max (24l.), Jay (21l.), Siva (24l.) i Tom (24l.)
                                           

                                             Epizodycznie              

                                                        
Vera Jankins - urodzona 16 maja 1995r. (17l.)

Mieszka w L.A z tatą, mamą i 5 rodzeństwa. Jest dużo bogatsza od Lu i również dużo bardziej rozpieszczona. Ma wszytko. Jest całkiem inna niż Lucy. Jest miła, przyjacielska i straszliwie słodka. Chodziła ze wszystkimi chłopakami w szkole. Oprócz Troya tak naprawdę potajemnie kocha się w nim i prócz Jamesa nienawidzi go.  Nie ma tatuaży, ani kolczyków. Wydaje jej się, że umie śpiewać, jednak to nieprawda. 

Troy McGlan - urodzony 24 grudnia 1993r. (19l.)

Mieszka w L.A od małego. Chłopak Lucy, chodzi z nią mimo że podoba mu się Vera(później dowiecie się dlaczego). Jest zabawnym i sympatycznym gościem. Umie grać na gitarze. Nie ma tatuaży ani kolczyków. Nie lubi Jamesa bo twierdzi, że jest dziwny.


2 komentarze:

  1. Fajneeee! ^^
    Dawaj rozdział , bo już mi się podoba :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja już wiem, że całe opowiadanie będzie świetne ; pp

    Zapraszam również do mnie : http://gladyoucame-storyofthewanted.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń